Allan Knudsen

Afdeling: Faaborg
Fag: Byggeri og Træ

Anni Bonde Jensen

Afdeling: Svendborg
Fag: Administrationen

Anni Lykke Nyholm

Afdeling: Svendborg
Fag: Sundhed og Pædagogik

Bente Nørgaard Sørensen

Afdeling: Ringe
Fag: AGU, Matematik

Bettina Sændergaard Buk

Afdeling: Ringe
Fag: Mad og Ernæring

Birgit Lykke Hansen

Afdeling: Faaborg
Fag: Skoleleder

Birgitte Weidenhof

Afdeling: Svendborg
Fag: Skoleleder

Carsten Henriksen

Afdeling: Svendborg
Fag: AGU, Basis

Cecilie Brandt

Afdeling: Ringe
Fag: EGU-vejleder

Charlotte Weber

Afdeling: Ringe
Fag: Servicemedarbejder

Claus Paaske Dylsing

Afdeling: Svendborg
Fag: Administrationen

Ditte Bech Mellson

Afdeling: Svendborg
Fag: Mediegrafisk

Dorte Pia Andersen

Afdeling: Faaborg
Fag: FGU-vejleder

Dorte Skyttergaard Brinkmann

Afdeling: Svendborg
Fag: Administrationen

Dorthe Nielsen

Afdeling: Svendborg
Fag: Dansk som andetsprog

Erina Søgaard Petersen

Afdeling: Svendborg
Fag: Administrationen

Gitte Albert Jørgensen

Afdeling: Ringe
Fag: AGU, Dansk

Hanne Hegaard

Afdeling: Svendborg
Fag: EGU-vejleder

Helle Brun Jessen

Afdeling: Svendborg
Fag: Mad og Ernæring

Helle Mejlstrup Christensen

Afdeling: Faaborg
Fag: Matematik

Iben Lund Petersen

Afdeling: Svendborg
Fag: Mediegrafisk

Ida Ringtved

Afdeling: Svendborg
Fag: FGU-vejleder

Inger Olsen

Afdeling: Svendborg
Fag: Basis, PGU

Jacob Maribo

Afdeling: Svendborg
Fag: Musisk produktion

Jakob Tænner

Afdeling: Faaborg
Fag: Bolig og Træ

John Lønberg Pedersen

Afdeling: Svendborg
Fag: Byggeri og Træ

Jørn Faurholdt Lind

Afdeling: Ringe
Fag: Bolig og Træ

Jørn Sønder

Afdeling: Faaborg
Fag: Mad og Ernæring

Keld Gjersen

Afdeling: Svendborg
Fag: Administrationen

Ketil Amstrup

Afdeling: Svendborg
Fag: Dansk, Ordblindeundervisning

Kim Staus Jacobsen

Afdeling: Svendborg
Fag: Indutri & Design

Kim William Kaspersen

Afdeling: Svendborg
Fag: Dansk, Identitet og medborgerskab

Kirsten Duelund Hansen

Afdeling: Faaborg
Fag: Basis

Laura Nørmark Jessen

Afdeling: Svendborg
Fag: Dansk, Ordblindeundervisning

Lennart Simonsen

Afdeling: Svendborg
Fag: Ledelsen

Line Palle Jørgensen

Afdeling: Svendborg
Fag: Dansk, Engelsk, Ordblindeundervisning

Lone Cavaleri

Afdeling: Faaborg
Fag: Servicemedarbejder

Lone Høgh Jensen

Afdeling: Svendborg
Fag: FGU-vejleder

Lykke Lehmann

Afdeling: Svendborg
Fag: Mediegrafisk

Magdalene Kiilerich

Afdeling: Faaborg
Fag: Ordblindeundervisning

Mette Hesseldahl Laubel

Afdeling: Ringe
Fag: Mediegrafisk

Mette Paarup

Afdeling: Ringe
Fag: Mad og Ernæring

Niels Bie

Afdeling: Svendborg
Fag: Administrationen

Ole Høngaard Jensen

Afdeling: Ringe
Fag: Natur- og Anlægspleje

Peer Ellehauge Modal

Afdeling: Svendborg
Fag: Projektleder

Roland Vogt

Afdeling: Svendborg
Fag: Mediegrafisk

Sabina Andersen

Afdeling: Faaborg
Fag: Administrationen

Silke Lüders

Afdeling: Svendborg
Fag: Mad og Ernæring

Simon Høirup

Afdeling: Svendborg
Fag: Musisk produktion

Stefan Bovien

Afdeling: Svendborg
Fag: Ejendomsservice

Susanne Christensen

Afdeling: Ringe
Fag: Administrationen

Susanne Søgaard

Afdeling: Svendborg
Fag: EGU-vejleder

Tanja Madsen

Afdeling: Ringe
Fag: AGU, Dansk

Thomas Kristensen

Afdeling: Svendborg
Fag: Basis, PGU

Tina Moritzen

Afdeling: Faaborg
Fag: Sundhed og Pædagogik

Tommy Jørgensen

Afdeling: Svendborg
Fag: FGU-vejleder

Trine Graversen

Afdeling: Faaborg
Fag: Natur, Oplevelser og Anlægspleje

Trine Schou Sørensen

Afdeling: Svendborg
Fag: Matematik, Ordblindeundervisning

Vibeke Nørgaard

Afdeling: Faaborg
Fag: AGU

Vibeke Plehn

Afdeling: Faaborg
Fag: Dansk, Dansk som andetsprog