Allan Knudsen

Afdeling: Faaborg
Fag: Byggeri og Træ

Anette Krøis

Afdeling: Svendborg
Fag: Administrationen

Anita Scharff

Afdeling: Ringe
Fag: FGU-vejleder

Anni Lykke Nyholm

Afdeling: Svendborg
Fag: Omsorg og Sundhed

Bastian Bergholdt

Afdeling: Faaborg
Fag: AGU

Bente Nørgaard Sørensen

Afdeling: Ringe
Fag: AGU, Matematik

Birgit Lykke Hansen

Afdeling: Faaborg
Fag: Skoleleder

Carsten Henriksen

Afdeling: Svendborg
Fag: Byggeri og Træ

Charlotte Løkke

Afdeling: Svendborg
Fag: Skoleleder

Christina Hegelund Jensen

Afdeling: Faaborg
Fag: Omsorg og Sundhed

Claus Paaske Dylsing

Afdeling: Svendborg
Fag: Administrationen

Dennis Ørnholm Pedersen

Afdeling: Faaborg
Fag: Mad og Ernæring

Ditte Sørensen

Afdeling: Svendborg
Fag: Basis, Dansk som andetsprog, Ordblindeundervisning, PGU

Dorte Skyttergaard Brinkmann

Afdeling: Svendborg
Fag: Administrationen

Dorthe Nielsen

Afdeling: Svendborg
Fag: Dansk som andetsprog

Ene Wolfsberg

Afdeling: Svendborg
Fag: Ledelsen

Erina Søgaard Petersen

Afdeling: Svendborg
Fag: Administrationen

Gitte Albert Jørgensen

Afdeling: Ringe
Fag: AGU, Dansk

Helle Brun Jessen

Afdeling: Svendborg
Fag: Mad og Ernæring

Inger Olsen

Afdeling: Svendborg
Fag: Basis, PGU

Jacob Maribo

Afdeling: Svendborg
Fag: Musisk produktion

Jørn Fauerholdt Lind

Afdeling: Ringe
Fag: Bolig og Træ

Jørn Sønder

Afdeling: Faaborg
Fag: Mad og Ernæring

Julie Larsen

Afdeling: Svendborg
Fag: FGU-vejleder

Keld Gjersen

Afdeling: Svendborg
Fag: Administrationen

Ketil Amtrup

Afdeling: Svendborg
Fag: Dansk, Ordblindeundervisning

Kim William Kaspersen

Afdeling: Svendborg
Fag: Dansk, Identitet og medborgerskab

Lennart Simonsen

Afdeling: Svendborg
Fag: Ledelsen

Lone Cavaleri

Afdeling: Faaborg
Fag: Servicemedarbejder

Lone Høgh Jensen

Afdeling: Svendborg
Fag: FGU-vejleder

Magdalene Kiilerich

Afdeling: Faaborg
Fag: Ordblindeundervisning

Marie Louise Houg

Afdeling: Svendborg
Fag: Administrationen

Matilde Klarskov Larsen

Afdeling: Svendborg
Fag: FGU-vejleder

Mette Paarup

Afdeling: Ringe
Fag: Mad og Ernæring

Niels Bie

Afdeling: Svendborg
Fag: Administrationen

Nikolaj Møller-Nielsen

Afdeling: Faaborg
Fag:

Ole Høngaard Jensen

Afdeling: Ringe
Fag: Natur- og Anlægspleje

Roland Vogt

Afdeling: Svendborg
Fag: Mediegrafisk

Sara Benedictsen Nislev

Afdeling: Svendborg
Fag: Dansk

Silke Lüders

Afdeling: Svendborg
Fag: Mad og Ernæring

Susanne Christensen

Afdeling: Ringe
Fag: Administrationen

Tommy Jørgensen

Afdeling: Svendborg
Fag: FGU-vejleder

Vibeke Nørgaard

Afdeling: Faaborg
Fag: AGU

Vibeke Plehn

Afdeling: Faaborg
Fag: Dansk, Dansk som andetsprog