Allan Knudsen

Afdeling: Faaborg
Fag: Byggeri og Træ

Anita Scharff

Afdeling: Ringe
Fag: FGU-vejleder

Anne-Lene Nietzer

Afdeling: Ringe
Fag: Natur- og Anlægspleje

Annette Herford Gotthard

Afdeling: Ringe
Fag: Almenunderviser, FGU-vejleder

Anni Lykke Nyholm

Afdeling: Svendborg
Fag: Omsorg og Sundhed

Bastian Bergholdt

Afdeling: Svendborg
Fag: Almenunderviser

Birgit Lykke Hansen

Afdeling: Faaborg
Fag: Skoleleder

Carsten Henriksen

Afdeling: Svendborg
Fag: Byggeri og Træ

Charlotte Løkke

Afdeling: Svendborg
Fag: Skoleleder

Christian Goldbeck

Afdeling: Svendborg
Fag: Bolig og Træ

Christian Mygind Sørensen

Afdeling: Faaborg
Fag: Bolig og Træ

Christina Hegelund Jensen

Afdeling: Faaborg
Fag: Omsorg og Sundhed

Claus Paaske Dylsing

Afdeling: Svendborg
Fag: Administrationen

Dennis Ørnholm Pedersen

Afdeling: Faaborg
Fag: Mad og Ernæring

Ditte Sørensen

Afdeling: Svendborg
Fag: Basis, Dansk som andetsprog, Ordblindeundervisning, PGU

Dorte Skyttergaard Brinkmann

Afdeling: Svendborg
Fag: Administrationen

Dorthe Nielsen

Afdeling: Svendborg
Fag: Dansk som andetsprog

Ene Wolfsberg

Afdeling: Svendborg
Fag: Ledelsen

Erina Søgaard Petersen

Afdeling: Svendborg
Fag: Administrationen

Gitte Albert Jørgensen

Afdeling: Ringe
Fag: AGU, Dansk

Helle Brun Jessen

Afdeling: Svendborg
Fag: Mad og Ernæring

Ida Holm Clemensen

Afdeling: Faaborg
Fag: Matematik

Inger Olsen

Afdeling: Svendborg
Fag: Basis, PGU

Jakob Tænner

Afdeling: Faaborg
Fag: Bolig og Træ

Jannie Maria Mariager

Afdeling: Svendborg
Fag: Basis

Jørn Sønder

Afdeling: Faaborg
Fag: Mad og Ernæring

Julie Larsen

Afdeling: Svendborg
Fag: FGU-vejleder

Keld Gjersen

Afdeling: Svendborg
Fag: Administrationen

Kim Marthedal Hansen

Afdeling: Svendborg
Fag: Mediegrafisk

Kim William Kaspersen

Afdeling: Svendborg
Fag: Dansk, Identitet og medborgerskab

Kristian Damsgaard

Afdeling: Svendborg
Fag: PASE

Lena Lønfeldt Weiglin

Afdeling: Svendborg
Fag: AGU, FGU-vejleder

Lennart Simonsen

Afdeling: Svendborg
Fag: Ledelsen

Lone Cavaleri

Afdeling: Faaborg
Fag: Servicemedarbejder

Lone Høgh Jensen

Afdeling: Svendborg
Fag: FGU-vejleder

Magdalene Kiilerich

Afdeling: Faaborg
Fag: Ordblindeundervisning

Maria Munk Larsen

Afdeling: Svendborg
Fag: Almenunderviser, Ordblindeundervisning

Marie Louise Houg

Afdeling: Svendborg
Fag: Administrationen

Mathias Lolk Magnussen

Afdeling: Svendborg
Fag: Mediegrafisk

Matilde Klarskov Larsen

Afdeling: Svendborg
Fag: FGU-vejleder

Mette Lykke Olsen

Afdeling: Ringe
Fag: Matematik

Mette Paarup

Afdeling: Ringe
Fag: Mad og Ernæring

Michael Jakobsen

Afdeling: Ringe
Fag: Almenunderviser, Bolig og Træ

Niels Bie

Afdeling: Faaborg
Fag: Administrationen

Ole Høngaard Jensen

Afdeling: Ringe
Fag: Natur- og Anlægspleje

Rikke Klokker Grønning

Afdeling: Ringe
Fag: Ledelsen

Rikke Lund-Juul

Afdeling: Svendborg
Fag: Handel og Kundeservice

Sara Benedictsen Nislev

Afdeling: Svendborg
Fag: Dansk

Søren Bøgdal

Afdeling: Svendborg
Fag: Natur, Oplevelser og Anlægspleje

Tom Bjerg

Afdeling: Svendborg
Fag: Musisk produktion

Tommy Jørgensen

Afdeling: Svendborg
Fag: FGU-vejleder

Trine Koustrup

Afdeling: Svendborg
Fag: AGU

Ulrik Harsbo Engelstrøm

Afdeling: Svendborg
Fag: Indutri & Design

Vibeke Nørgaard

Afdeling: Faaborg
Fag: AGU

Vibeke Plehn

Afdeling: Faaborg
Fag: Dansk, Dansk som andetsprog